Wizualizacje 3D

Zobacz więcej
W celu darmowych konsultacji
zadzwoń 730 990 602

pobierz naszą ofertę:
Katalog VisualForm

Rosnąca moc obliczeniowa komputerów, połączona z postępująca miniaturyzacją elektronicznych układów, ma ogromny wpływ na każdą dziedzinę naszego życia. Ten ciągły postęp nie mógł ominąć żadnych dziedzin ludzkiej działalności, a tym bardziej takich, które mogą w dowolny sposób tworzyć, odwzorowywać oraz kształtować realny świat. Architektura, urbanistyka, wzornictwo – bo o nich mowa – wraz ze zwiększającą się mocą komputerów zyskały niezwykłe wręcz możliwości, których ostatnim stadium są właśnie wizualizacje 3D. Ostatnim jak do tej pory, ponieważ możliwości, jakie otworzą się w przyszłości przed wyżej wspomnianymi dziedzinami wspomaganymi technologiami cyfrowymi, wydają się niezmierzone.

Wizualizacje 3D, przyjmujące postać statycznych obrazów lub animacji 3D, dotyczą wnętrz budynków, samych budynków, jak i poszczególnych produktów. Produkty mogą znajdować się bezpośrednio w wizualizowanej przestrzeni, mogą również być jedyną zawartością konkretnej grafiki. W naszej firmie tworzymy każdy z wyżej wymienionych rodzajów wizualizacji, a także trójwymiarowe rzuty kondygnacji, bardzo popularne wśród indywidualnych inwestorów. Trójwymiarowe rzuty oczywiście nie będą tak dokładnie odwzorowywać wnętrza, jak nawet najprostsza stworzona przez nas wizualizacja, ale są wystarczające dla otrzymania ogólnego zarysu projektowanego mieszkania, wnętrza lub jakiejkolwiek innej powierzchni znajdującej się w wizualizowanym budynku.

Klienci, którzy zakupili nasze wizualizacje 3D, działają głównie w Krakowie i Warszawie, chociaż współpracujemy również z inwestorami i firmami z całej Polski, a także z Norwegii czy Anglii. Z oczywistych względów miejsce zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej nie jest dla nas żadnym kryterium – jesteśmy zainteresowani współpracą z każdym, kto chce skorzystać z naszych usług. Cennik naszych wizualizacji 3D jest zróżnicowany, a jego wysokość uzależniona od szeregu czynników, takich jak stopień skomplikowania projektu, liczba ujęć, rekonstrukcja otoczenia, jakość wizualizacji itp. Wszystkie czynniki, których obecność ma wpływ na ostateczną cenę usługi, wyszczególnione są w podpisywanej z klientem umowie.

Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami bezpośrednio, znajdziecie je również w katalogach prezentujących nasze prace.