Wizualizacja salonu

Zobacz więcej
W celu darmowych konsultacji
zadzwoń 730 990 602

pobierz naszą ofertę:
Katalog VisualForm

W większych metrażach salon jest bez wątpienia najbardziej reprezentacyjnym wnętrzem, a tym samym najdroższym. Wszystko, co najlepsze, najczęściej trafia do salonu. Niestety, użycie wysokiej jakości drewna na podłogę, granitu na parapety, zakup wysokiej klasy sprzętu RTV, stylowych i drogich mebli, nowoczesnego oświetlenia, a także montaż kominka czy odpowiednio dużych i szczelnych okien, nie zawsze jest gwarancją sukcesu. Co więcej, z nagromadzeniem cennych przedmiotów w jednym miejscu również można przesadzić. W takich przypadkach z pomocą przychodzi wizualizacja salonu.

Czasami można spotkać się z twierdzeniem, że urządzenie wnętrza w oparciu o najwyższej jakości materiały zawsze się sprawdzi, bez względu na zestawienia kolorystyczne, styl poszczególnych elementów wystroju czy ich ustawienie w przestrzeni. Jest to oczywiście nieprawdą. W przypadku źle rozplanowanych salonów uwidacznia się to ze szczególną siłą – nic nie wygląda w domu gorzej, niż salon, który mógłby być stylowy, a jest pozbawiony gustu. Wizualizacja salonu pozwala na uniknięcie kompromitującej i kosztownej wpadki, ponieważ sprawia, że nawet najbardziej odważna czy interesująca w założeniu idea materializuje się na ekranie komputera w postaci konkretnych obrazów. Wówczas można się przekonać o trafności proponowanych rozwiązań i bez żadnych konsekwencji zmienić te, które wydają się niezbyt udane.

Wykonana przez nas wizualizacja salonu zawiera nie tylko wszystkie dostępne obecnie na rynku materiałowe rozwiązania. Posiadamy w naszej bazie danych bardzo dużo grafik odpowiadających różnego rodzaju meblom, zasłonom, ozdobom oraz innym elementom znajdującym się w nawet najbardziej wymyślnym salonie. Poza tym w zwizualizowanych przez nas salonach bardzo dużą wagę przykładamy do oświetlenia, ponieważ w wielu przypadkach posiada ono regulację natężenia. Jest to parametr, którego realizację również znajdziecie Państwo w naszych projektach.

Wizualizacje salonów są jednym z naszych ulubionych projektów, ponieważ wymagają od nas nie tylko kompetencji graficznych, ale przede wszystkim estetycznych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wizualizacją swojego wymarzonego salonu, służymy wiedzą i umiejętnościami.