Wizualizacja łazienki

Zobacz więcej
W celu darmowych konsultacji
zadzwoń 730 990 602

pobierz naszą ofertę:
Katalog VisualForm

Odpowiednie urządzenie łazienki nie należy do najłatwiejszych zadań. Dzieje się tak ze względu na liczne ograniczenia, które wynikają ze specyfiki łazienki jako pomieszczenia, zazwyczaj niewielkiego, a w przypadku starszych bloków czy kamienic często pozbawionego okien. Do tego dochodzi konieczność stosowania przez projektantów łazienek stylistycznych rozwiązań opartych o konkretny układ przyłączy instalacji wodno-kanalizacyjnej. Poza tym inwestorzy lub klienci biur projektowych często mają trudność ze zrozumieniem niektórych koncepcji, dotyczących na przykład konieczności budowy dodatkowej ściany instalacyjnej na środku pomieszczenia. Wówczas z pomocą przychodzimy my, a ściślej rzecz ujmując – nasza wizualizacja łazienki.

Tworzone przez nas wizualizacje Państwa projektów dotyczą zarówno małych łazienek, jak i większych pokojów kąpielowych. Każda wykonana przez nas wizualizacja łazienki zawiera nie tylko standardowy zestaw elementów wchodzących w skład łazienkowej zabudowy, ale również kilka dodatkowych opcji. Glazura, ceramika sanitarna, armatura łazienkowa, meble łazienkowe czy obecność grzejników są dla nas oczywiste, ale warto wiedzieć, że w naszych wizualizacjach używamy grafik zgodnych z projektem. Oznacza to, że tradycyjne i podwieszane miski sedesowe różnią się od siebie nie tylko na poziomie planu łazienki, ale także w naszej wizualizacji. Podobnie jak różne rodzaje wypełnień ścian kabiny prysznicowej, kolory luster, kształty grzejników, lamp oraz kinkietów lub barwa i rodzaj poszczególnych elementów armatury sanitarnej. Poza tym każda stworzona przez nas wizualizacja łazienki obejmuje konkretne rozwiązania instalacyjne, przede wszystkim umiejscowienie oraz wielkość kratek wentylacyjnych, dzięki czemu można w przybliżeniu przewidzieć przepływ strumienia powietrza w pomieszczeniu. Zaimplementowanie możliwości obserwacji natężenia światła, także odbitego, o określonych porach dnia lub nocy, jest dla nas równie oczywiste, jak dostosowanie formy wizualizacji (animacja, grafika, liczba ujęć) do wytycznych klienta.

Dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Stworzone przez nas przykładowe wizualizacje łazienek znajdziecie Państwo poniżej.