Wizualizacje biur

Zobacz więcej
W celu darmowych konsultacji
zadzwoń 730 990 602

pobierz naszą ofertę:
Katalog VisualForm

Biuro jest specyficznym miejscem pracy. Teoretycznie wystarczy dowolne, w miarę dobrze oświetlone pomieszczenie, sprzęt biurowy oraz kilka stołów wraz z krzesłami, żeby można było wykonywać prace biurowe. Niestety, rzeczywistość jest o wiele bardziej skomplikowana. Zaprojektowanie dobrego biura, do którego pracownicy będą z przyjemnością przychodzić i wydajnie w nim pracować, jest zdecydowanie trudniejsze, niż zaprojektowanie pokoju lub kuchni. Dlatego w sytuacji, w której projektant biura musi zaprezentować zleceniodawcy efekty swojej pracy, wkraczamy my.

Wizualizacja biura, którą Państwu proponujemy, polega na graficznym, trójwymiarowym odwzorowaniu zaprojektowanej przez Państwo przestrzeni biurowej. W tym ujęciu pojęcie „przestrzeni biurowej” należy rozumieć nie tylko jako tradycyjny open space, ponieważ w jej skład wchodzą również sale konferencyjne, recepcje, gabinety czy biurowe pomieszczenia socjalne. Oferowana przez nas wizualizacja biura dotyczy usytuowania mebli oraz sprzętów biurowych, wystroju wnętrza wraz z kolorami na ścianach czy podłodze, a także rodzaju i intensywności oświetlenia – zarówno naturalnego, jak i sztucznego, o różnych porach dnia i w różnych miejscach biura.

Do tego należy dodać zgodne z Państwa projektem rozmieszczenie otworów wentylacyjnych, gniazd elektrycznych, obecność roślin, a nawet prawdziwego widoku zza okna – wystarczy przesłać nam jego zdjęcie. Warto również pamiętać, że stworzona przez nas wizualizacja biura może przyjąć postać pokazu wysokiej jakości zdjęć lub animacji prezentującej w dynamiczny sposób walory Państwa projektu.