Wizualizacje wnętrz

Zobacz więcej
W celu darmowych konsultacji
zadzwoń 730 990 602

pobierz naszą ofertę:
Katalog VisualForm

Wizualizacje wnętrz domów, mieszkań czy jakichkolwiek innych przestrzeni, zarówno prywatnych, jak i publicznych, zdobywają sobie coraz większą popularność. Przy obecnym poziomie technologicznym jest to zdecydowanie najlepszy sposób prezentacji projektów z zakresu architektury, urbanistyki czy designu. Nie ma znaczenia, czy jest to prezentacja dokonana przed profesjonalistą, czy przed inwestorem zainteresowanym zakupem nowego mieszkania – nie wymyślono do tej pory lepszego sposobu na przedstawienie projektów, aniżeli wizualizacje wnętrz.

Żeby przekonać się o wyższości wizualizacji nad tradycyjnymi sposobami przedstawiania projektów budowlanych, wystarczy wyobrazić sobie klasyczną sytuację dotyczącą urządzenia świeżo zakupionego mieszkania. Dzięki odpowiednio szybkiemu skonfrontowaniu własnych idei z ich wirtualnym kształtem, znajdującym się na ekranie komputera, można uniknąć bardzo kosztownych stylistycznych pomyłek, a w skrajnych przypadkach ujawnić błędy konstrukcyjne czy instalacyjne, jakie przez przypadek znalazły się w projekcie. Poza tym wizualizacje wnętrz stanowią swego rodzaju gwarancję dotyczącą prawidłowości przedsięwziętych rozwiązań architektonicznych oraz designerskich – po prostu z klientem, który wie, czego się spodziewać po zakupionym projekcie, współpracuje się zdecydowanie łatwiej.

Warto pamiętać, że wizualizacja wnętrza może dotyczyć nie tylko salonu, kuchni, łazienki czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia mieszkalnego. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zwizualizować wystrój biura, sklepu lub ustawienie poszczególnych stanowisk w centrum handlowym czy na targu. Taką formą działalności również się zajmujemy, o czym przekonają się Państwo wchodząc w konkretne zakładki. Nasze realizacje przyjmują postać statycznych grafik lub animacji, przy czym w obydwu rozwiązaniach dbamy o jak najwierniejsze odtworzenie Państwa projektu, bez względu na jego kompozycję czy kolory.

Ceny naszych wizualizacji zależą od stopnia skomplikowania projektu, jego rodzaju (fotorealistyczne obrazy lub animacja), ilości użytych detali, rodzaju i liczby ujęć czy ich graficznej jakości. Fakt, że posiadamy biuro w Krakowie, nie ma dla nas większego znaczenia, ponieważ nasze wizualizacje trafiają nie tylko do krakowskich klientów, ale również do tych mieszkających lub działających innych polskich i europejskich miastach.