Wizualizacja kuchni

Zobacz więcej
W celu darmowych konsultacji
zadzwoń 730 990 602

pobierz naszą ofertę:
Katalog VisualForm

W wielu domach to kuchnia, a nie salon lub pokój dzienny, uznawana jest za prawdziwe „centrum dowodzenia”. To przede wszystkim w kuchni toczy się codzienne życie większości rodzin – przygotowuje i spożywa się posiłki, dzieci często się uczą, dorośli czasami pracują, poza tym w kuchni najłatwiej spotkać się z domownikami po całym dniu spędzonym w pracy lub szkole.
Z tego względu musi to być pomieszczenie równie funkcjonalne, co przyjazne domownikom. Dlatego odpowiednio zwizualizowany projekt kuchni, przedstawiony inwestorowi lub komuś, kto chce po prostu zmienić jej wystrój, jest w tym przypadku koniecznością.

Co zatem przedstawia typowa, stworzona przez nas wizualizacja kuchni? Odpowiedź jest oczywista – to wszystko, co znajdzie się na projekcie przedstawionym nam przez architekta, dewelopera lub indywidualnego klienta. Nie ograniczamy się jedynie do utrzymanych w 3D wizualizacji najpopularniejszych obecnie nowoczesnych i ascetycznych pomieszczeń. Wizualizacja kuchni w naszym wykonaniu nie polega tylko na wyborze podłogi, zestawu mebli, koniecznego sprzętu AGD oraz koloru ścian. Dlatego w naszych pracach spotkacie się Państwo zarówno z wizualizacjami wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim czy nowoczesnym, jak i rustykalnym czy vintage, oczywiście w różnych ujęciach i ze wszystkimi elementami wystroju tworzącymi dany styl. Szczególny nacisk kładziemy na jakość prezentacji oświetlenia w pomieszczeniu. W kuchni, poza oknem, powinny się znaleźć dwa dodatkowe, najlepiej niezależne od siebie, źródła światła, których działanie z pewnością uwzględnimy w naszej pracy.

Zależy nam również, aby dobrze oddać klimat projektu, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wizualizacja kuchni w stu procentach odpowiadała rzeczywistemu projektowi lub preferencjom jego twórcy. Oczywiście robimy tak jedynie na wyraźne życzenie klienta – decyzję dotyczącą obecności kwiatów, ozdób na ścianach czy pozostałych elementów, niemających wielkiego wpływu na odbiór pomieszczenia, pozostawiamy klientowi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi wizualizacjami.