Wizualizacja biura

Zobacz więcej
W celu darmowych konsultacji
zadzwoń 730 990 602

pobierz naszą ofertę:
Katalog VisualForm

Wizualizacja biura, której stworzenie Państwu proponujemy, jest trójwymiarowym odwzorowaniem projektu biurowca lub danej przestrzeni biurowej. Odwzorowanie przyjmuje postać wysokojakościowych zdjęć albo animacji. W tym kontekście nasza wizualizacja biura obejmuje głównie budynek jako bryłę i jego architekturę zewnętrzną, ale również wnętrza typu open space, sale konferencyjne czy pomieszczenia socjalne.

Nasza wizualizacja biura bierze pod uwagę wszelkie nietypowe lub nieregularne kształty budynku, takie jak skosy dachowe i nowoczesne awangardowe wykusze, wskazuje też na sposoby organizacji przestrzeni pod względem kolorystycznym głównie na zewnątrz, ale również wewnątrz.

W przypadku wizualizacji biurowca bierzemy pod uwagę rodzaj i wielkość okien, intensywność oświetlenia w różnych porach cyklu dobowego, a także ustawienie urządzeń i stanowisk pracy oraz położenie ciągów komunikacyjnych i elementów instalacji wentylacyjnej.

Wizualizując budynek mamy na uwadze kilka dodatkowych aspektów. Przede wszystkim wskazujemy na możliwość organizacji przestrzeni wokół niego, kładąc nacisk na miejsca parkingowe lub obecność sklepów czy punktów gastronomicznych, a także na obecność wszystkich pobliskich budynków. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na estetykę biurowca (na przykład kolor szyb, przeszklenia na parterze, wejście itp.), ale również na jego oświetlenie zewnętrzne oraz ekspozycję na światło słoneczne o różnych porach dnia. Nie zapominamy także o możliwości umieszczenia w naszej prezentacji ludzkich sylwetek, służących zobrazowaniu natężenia ruchu w konkretnych godzinach pracy biura.